اخبار

اخذ نمایندگی شرکت Hydronic Lift ایتالیا

شرکت هیدروفرکو در سال 2015 با عقد تفاهم نامه ایی با شرکت HL ایتالیا اقدام به اخذ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش این شرکت نمود. این شرکت در زمینه تولید تجهیزات آسانسور های هیدرولیک شامل جک، پاور یونیت و .... فعالیت دارد. همچنین دیگر تولیدات این شرکت ضربه گیرهای هیدرولیکی در اوزان و سرعتهای متنوع می باشد.

سمینار تخصصی هیدرولیک

در مورخ 20 تیر ماه 1395 هیدروفرکو با همکاری دانشگاه کوشا اقدام به برگزاری سمینار تخصی آسانسور های هیدرولیکی نمود که در این سمینار جناب آقای مهندس فرخی مدیریت مجموعه هیدروفرکو ابتدا به معرفی شرکت و فعالیتهای مجموعه پرداخت، سپس آقای Laffranchi مدیر عامل HL ایتالیا به معرفی شرکت و مجموعه محصولاتشان پرداخت. سپس آقای Dr. Celik مدیر بخش تحقیق و توسعه Blain آلمان به معرفی محصولات این شرکت پرداخت و در ادامه توضیحات جامع و کاملی در زمینه آسانسورهای هیدرولیکی و نحوه محاسبه و طراحی سیستم های مذکور را ارائه نمود. در پایان لوح تقدیری از طرف دانشگاه به هر دوی این اساتید اهدا گردید.

فروش ویژه بافر پلی اورتان

برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس حاصل فرمائید 65610152-3

نمایشگاه Liftex 2016 تهران

نمایشگاه بین المللی آسانسور و تجهیزات وابسته در مورخ 19 لغایت 22 تیر ماه 95 در محل دائمی نمایشگاه های بین الملی برگزار گردید. هیدروفرکو با حضور گسترده و پر رنگ خود در این نمایشگاه اقدام به معرفی محصولات و تولیدات خود نمود که با استقبال خوبی از سوی بازدید کنندگان مواجه شد. حضور مهمانانی از آلمان و ایتالیا در غرفه این شرکت بخش دیگری از برنامه های هیدروفرکو بود که این اقدام در جهت ایجاد ارتباط مستقیم با مشتریان انجام گرفت تا مشتریان به صورت مستقیم با کارشناسان و مدیران شرکتهای Blain و HL به بحث و تبادل نظر بپردازند

برگزاری سمینار آسانسورهای هیدرولیکی

سمینار آسانسور های هیدرولیکی در تاریخ 94/2/6 در سالن آمفی تاتر نمایشگاه بین المللی با حضور نماینده شرکت Blain آلمان آقای دکتر celik برگزار گردید.

برگزاری نمایشگاه آسانسور و پله برقی

برگزاری نمایشگاه آسانسور و پله برقی در تاریخ 94/2/5 در محل نمایشگاه بین المللی تهران

دعوت به بازدید از غرفه

صنایع مهندسی هیدروفرکو شما را به بازدید از غرفه این شرکت در ورودی سالن شماره 8-9 واقع در محل دائمی نمایشگاه ها در مورخ 19 لغایت 22 تیر ماه دعوت می نماید.